به خدمات 24 ساعته بیزی نکست اعتماد کنید!

مالی و حسابداری

بانک ها، شرکت های بیمه و بازار سرمایه در حال حاضر با چالش های فوق العاده ای مرتبط با سودآوری، پیچیدگی و همچنین مقررات جدید در محیط نامشخص اقتصادی، محیطی که به عنوان یکی از "بی ثبات بودن دائمی" نامیده می شود، روبرو می شوند. این تمرین می تواند کمک به شرکت های خدمات مالی بر سه چالش اصلی افزایش سودآوری، کاهش پیچیدگی و مدیریت مقررات کمک کند.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم .

وقتی که به مسائل مالی می آید، مشارکت مشتری مهم تر از همیشه است.لورم ایپسوم.

بیزی نِکست بر قابلیت های تبدیل آن به پایان می رسد و همچنین نقاط قوت اصلی در مشاوره مدیریت، فن آوری، تجزیه و تحلیل و برون سپاری را برای کمک به شرکت ها و کسب و کار به این موارد می پردازد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید.
ایمن و قابل اعتماد
چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای.
اپلیکشن موبایل
شما می توانید از خدمات ما در تلفن همراه با نصب از فروشگاه نرم افزار استفاده کنید.
پشتیبانی فنی
تیم پشتیبانی ما همه کارشناسان حرفه ای در امور مالی و مدیریت ریسک بحران اقتصادی هستند.
تبادل فوری
تبادل می تواند بلافاصله بدون هیچ گونه تاخیر بین بازارهای انجام شود.شرایط فعلی تکنولوژی.

جزئیات قیمت گذاری

به نظر می رسد شرکت ها به اصطلاح "تبدیل شدن به مشاوره" دوست نداشته باشند؛ زیرا این نشان دهنده شکست است. حقیقت این است که مشاوره بازاریابی نشان دهنده موفقیت در تحقق این شرکت است که در اشتباه است .

مسیر. تنها زمانی که شرکت نتواند آن را انجام دهد، زمانی است که امکان تغییر بیشتر وجود ندارد. ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به طور مستقیم سود آورتر شوند اطلاعات.

تومان
70000
مالی و حسابداری
پلن ماهانه
  • مفاهیم بدون محدودیت
  • مشاوره رایگان
  • راه حل های خلاقانه
  • پشتیبانی رایگان

هدف ما چیست !

بزرگترین تنظیم برای اعتبار بازار شرکت ها
نوآوری
چرا ترامپ در مورد جنگ “تجارت آزاد” نامید است
امتیازدرباره ما

راگت یک ابزار برای کسب و کارهاست تا بتوانند مشخصات همه رسانه ها را ببینند و یا کمپین های خود را اکران کنند. مشاور تبلیغاتی با هوش مصنوعی به آنها پیشنهاد دهد و یا در راگت اقدام به تبادل بنر یا سایر برندها نمایند.

بانک جامع رسانه مجهز به هوش مصنوعی

راگت چگونه به کسب و کارها کمک می کند؟

ما لیست همه رسانه ها را در اختیار داریم و با هوش مصنوعی متناسب با نوع صنف، سطح فعالیت، بودجه، منطقه فعالیت و نوع بازار هدف پیشنهادهای تبلیغاتی با هوش مصنوعی ارائه می کنیم.