بانک جامع رسانه های تبلیغاتی

راگت مشاور کسب و کار و تبلیغات
با هوش مصنوعی
مشاور کسب و کار و تبلیغات
با هوش مصنوعی

راگت مشاوره تبلیغاتی با هوش مصنوعی

راگت آینده را در لحظه حال کلیک می کند تا کسب و کارها با استفاده از تجربیات گذشته، آینده را امروز تصور کنند. راگت ربات دارای هوش مصنوعی است که با استفاده از آن می توانیم سه قابلیت را در اختیار کسب و کارها قرار دهیم.
در ادامه با ما همراه باشید و تبلیغات را به بهترین شکل با استفاده از راگت انجام دهید.

میزان درآمد کسب و کارهایی که از مشاوره تبلیغاتی استفاده می کنند

هوش مصنوعی پدرخوانده مشاورین انسانی

انسان ها رایانه ها را ساختند تا به آنها کمک کنند. رایانه ها بیشترین تغییر را تا به حال در زندگی بشر ایجاد کردند اما این داستان به هوش مصنوعی رسیده است. گویا جهان در حال تغییرات بیشتری است و این تغییرات از ربات های هوش مصنوی آغاز می گردد.
ربات های دارای هوش مصنوعی به کمک انسان ها آمدند تا درصد خطا را کم کنند، سلیقه انسانی را در پروژه ها کمرنگ کنند، خستگی بشر در کارها دخیل نشود و بهترین خروجی اطلاعاتی به وجود آید تا انسان ها با اطمینان بیشتری اقدام به انجام امور حساس کنند.
هرچه پیش میرویم اعتماد به انسان ها کمتر می شود و گویا بشر هوش مصنوعی را برای اعتماد کردن انتخاب میکند.
راگت سه قابلیت ویژه را به شما هدیه میدهد:
بانک جامع رسانه های تبلیغاتی
مشاوره تبلیغاتی با هوش مصنوعی
روش اشتراک گذاری تبلیغات (تهاطر رسانه)

مشاور تبلیغاتی با هوش مصنوعی

این وب سایت در جشنواره وب موبایل ایران و در نمایشگاه اتوکام 98 اصفهان لوح تقدیر و تندیس دریافت کرده است و برندهای زیادی با استفاده از آن توانسته اند آینده ای بهتر از گذشته برای خود بسازند.
بانک جامع رسانه های تبلیغاتی
همه رسانه های موجود در کشور اعم از محیطی، اینترنتی، طراحی، تصویری، هدایا، اینفلوینسرها و... در راگت موجود است و می توانید قیمت و مشخصات هریک را در راگت مشاهده کنید.
مشاور تبلیغاتی با هوش مصنوعی
این قابلیت یک فرم است که پس از تکمیل آن ربات متناسب با نوع صنف، سطح فعالیت، میزان بودجه، نوع بازار هدف، پیشنهادهای مناسبی برای تبلیغات به شما ارائه می کند.
روش اشتراک گذاری تبلیغات
این روش برای کسانی است که دارای یک مکان پربازدید هستند. این مکان می تواند فیزیکی باشد مثل باشگاه بدنسازی و یا فروشگاه و همچنین می تواند یک پیج اینستاگرامی باشد. صاحب این رسانه ها می توانند با برندهایی که به تعداد یکسان بازدید حضوری یا فیزیکی دارند درخواست تهاطر بنر بدهند. در واقع یک بنر از شما در مکان برند دیگر و یک بنر از برند دیگر در مکان شما نصب می شود. پروسه کلیه این مراحل از طریق راگت انجام می شود و طراحی، چاپ و نصب آن نیز توسط مجموعه ماکان انجام می گیرد.
طراحی و خدمات تبلیغات
با مراجعه به سایت راگت می توانید انواع خدمات طراحی و تبلیغات را مشاهده کنید. ما در راگت همه نیازهای شما به تبلیغات را برآورده کرده و یا نسبت به استفاده یا خرید آن شما را آگاه ساخته ایم.

درباره ما

راگت یک ابزار برای کسب و کارهاست تا بتوانند مشخصات همه رسانه ها را ببینند و یا کمپین های خود را اکران کنند. مشاور تبلیغاتی با هوش مصنوعی به آنها پیشنهاد دهد و یا در راگت اقدام به تبادل بنر یا سایر برندها نمایند.

بانک جامع رسانه مجهز به هوش مصنوعی

راگت چگونه به کسب و کارها کمک می کند؟

ما لیست همه رسانه ها را در اختیار داریم و با هوش مصنوعی متناسب با نوع صنف، سطح فعالیت، بودجه، منطقه فعالیت و نوع بازار هدف پیشنهادهای تبلیغاتی با هوش مصنوعی ارائه می کنیم.