دوره های آموزشی

دوره های آموزشی آکادمی ماکان

آموزش و توسعه همواره یکی از مهم ترین سنگ بناهای بشری بوده است. ما برای هر موضوعی نیاز به آموزش داریم و کسانی که فرهنگ ارتقا با آموزش را ندارند از جامعه جهانی که رو به پیشرفت و رقابت سنگینی است جا می ماند.
بی سوادی در قرن کنونی عدم مدرک، سواد رایانه یا زبان نیست. بی سوادی در حال حاضر پایین بودن اطلاعات اشخاص در زمینه های مختلف نسبت به استاندارد جهانی تعریف می شود.
ما برای بهداشت، کسب و کار، روابط زناشویی، ارتباطات و رشد شخصی می بایستی آموزش ببینیم تا در کنار رشد شخصی و سازمانی خانواده ای بهتر بسازیم.

جامعه ما در حال رشد است. بزرگترین تفاوت ما با میمون ها در این است که آنها توانایی انتقال آموخته ها را ندارند. بشر کنونی باید یاد بگیرد و یاد بدهد.

ما در آکادمی ماکان برای شما دوره های آموزشی جامع و باکیفیتی را ارائه میکنیم.

دوره های غیرحضوری
شامل اپلیکیشن برای مشاهده و دریافت دوره های آموزشی و نام کاربری برای مشاهده از طریق سایت همراه با ارسال پکیج دوره درب منزل
دوره های حضوری
در موسسه حرفه گستران تمامی دسته های شغلی آموزش داده می شود. اساتید حرفه ای ما در کنار مدارک معتبر آینده ای درخشان برای شما می سازد.
وبینار
دوره های آنلاین استاندارد با اساتید معروف
سمینار
برگزاری دوره های آموزش گروهی

نمونه ای از پکیج های غیرحضوری آکادمی ماکان

در وبسایت ما همه دسته بندی ها و سرفصل های دوره های آموزشی را مشاهده کنید.
کارشناسان آموزش ما در هلدینگ ماکان آماده راهنمایی و مشاوره به شما هستند.

تومان
790000
دوره های غیرحضوری
دسترسی مادام العمر به دوره
  • اپلیکیشن آموزش آنلاین
  • آزمون های مرحله ای
  • گواهینامه پایان دوره
  • معرفی شغل به برترین دانش پذیران

درباره ماکان آکادمی

هدف آکادمی ماکان افزایش سطح آگاهی جامعه در همه اصناف است. ما پس از آموزش و رشد شخصی برند شما را با ابزارهای در دسترس و مهارت هایمان نیز توسعه می دهیم.

راگت چگونه به کسب و کارها کمک می کند؟

ما لیست همه رسانه ها را در اختیار داریم و با هوش مصنوعی متناسب با نوع صنف، سطح فعالیت، بودجه، منطقه فعالیت و نوع بازار هدف پیشنهادهای تبلیغاتی با هوش مصنوعی ارائه می کنیم.