دوچرخه و ماشین های برقی

دوچرخه و ماشین های برقی

ورزش و تفریح در کنار حفظ محیط زیست شاکله اصلی بشر است. با استفاده از دوچرخه های برقی و کاهش مصرف سوخت های فسیلی جهانی بهتر خواهیم داشت. در قرن پیش رو استفاده از وسایل حمل و نقل برقی بسیاری رونق پیدا کرده است.
در این بین دوچرخه های برقی حرف های زیادی برای گفتن پیدا کرده اند. از مزیت اصلی دوچرخه های برقی می توان به کاهش خستگی هنگام رکاب زدن و افزایش راحتی هنگام مسیرهای سربالایی و سخت اشاره کرد.
هلدینگ ماکان می کوشد تا صنعت حمل و نقل برقی را بیش از پیش توسعه دهد. ما با تیم خدماتی و فروش محصولات متنوع، آینده ای سالم و پاکی را برای محیط زیست و افراد جامعه آرزو می کنیم.

برخی فکر می کنند که دوچرخه های برقی جای دوچرخه های معمولی را گرفته اند و باعث تنبلی و کاهش ورزش روزانه می گردند، خیر اینطور نیست آمارها نشان می دهد به دلیل موارد زیر افرادی که از دوچرخه برقی استفاده می کنند بیشتر به سمت این ورزش روی می آورند
کاهش خستگی
مسیر رفت با رکاب زدن، مسیر برگشت با سیستم برق
افزایش طول مسیر
به دلیل سیستم کمک دهی برقی و سنسور پدال در کنار رکاب زدن خستگی کاهش می یابد.
حرکت در مسیرهای سربالایی
با دوچرخه های معمولی نمی توان مسیرهای سخت و سربالایی را طی نمود.
نگاهی متفاوت به حمل و نقل
دارندگان دوچرخه آن را به عنوان یک وسیله حمل و نقل واقعی نمی بینند اما دارندگان دوچرخه برقی مثل یک موتور به دوچرخه خود نگاه می کنند.

جزئیات قیمت گذاری

به نظر می رسد شرکت ها به اصطلاح "تبدیل شدن به مشاوره" دوست نداشته باشند؛ زیرا این نشان دهنده شکست است. حقیقت این است که مشاوره بازاریابی نشان دهنده موفقیت در تحقق این شرکت است که در اشتباه است .

مسیر. تنها زمانی که شرکت نتواند آن را انجام دهد، زمانی است که امکان تغییر بیشتر وجود ندارد. ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به طور مستقیم سود آورتر شوند اطلاعات.

تومان
70000
مالی و حسابداری
پلن ماهانه
  • مفاهیم بدون محدودیت
  • مشاوره رایگان
  • راه حل های خلاقانه
  • پشتیبانی رایگان

هدف ما چیست !

بزرگترین تنظیم برای اعتبار بازار شرکت ها
نوآوری
چرا ترامپ در مورد جنگ “تجارت آزاد” نامید است
امتیاز

درباره ما

اگر به دنبال خرید دوچرخه یا دوچرخه برقی هستید کارشناسان ما متناسب با استان شما، وزن، سن، کاربری و بودجه شما پیشنهادات مناسبی به شما خواهند داشت.

راگت چگونه به کسب و کارها کمک می کند؟

ما لیست همه رسانه ها را در اختیار داریم و با هوش مصنوعی متناسب با نوع صنف، سطح فعالیت، بودجه، منطقه فعالیت و نوع بازار هدف پیشنهادهای تبلیغاتی با هوش مصنوعی ارائه می کنیم.